ENERGETYKA I MIERNICTWO
 
Zasilacze laboratoryjne z nastawą prądu i napięcia

Zasilacze laboratoryjne

 

Zasilacze laboratoryjne

wykorzystuje się w różnego rodzaju laboratoriach, ponieważ dają one ogromne możliwości dokonywania testowych pomiarów. Zasilacze laboratoryjne wyposażone w odpowiednie elektroniczne mikroprocesory pozwalające na dokonywania bardzo skrupulatnych pomiarów i zapisywanie ich w pamięci konkretnego urządzenia lub zapisywaniu ich na nośniku przenośnym podłączonym do zasilacza laboratoryjnego. A to przecież tylko jedna z wielu funkcji, w jakie są wyposażone właśnie te zasilacze.
Są one, bowiem niezwykle praktyczne i dwu biegowe. Większość z dostępnych opcji może być, bowiem podwójnie regulowana. Zarówno poprzez manualną obsługę jak i automatyczne ustawienia w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika.
Sprzyjająca dla użytkownika jest również funkcja bardzo szybkiej odpowiedzi. Albowiem nasze zasilacze laboratoryjne umożliwiają uzyskanie wyniku nawet w czasie mniejszych niż 2 ms. Jednocześnie nasze zasilacze nie zajmują tak dużej ilości miejsca jak mogłoby się nam na początku wydawać. Wystarczy, bowiem wykorzystać dwa średniej wielkości urządzenia w kształcie prostokąta, aby otrzymać wszystkie niezbędne funkcje do pracy w laboratorium. Aczkolwiek ich małe rozmiary nie mają chociażby najmniejszego wpływu na ich wykorzystanie. Można, bowiem skutecznie realizować na nich zarówno pomiary krótkookresowe jak i długookresowe. Posiadają, bowiem duże możliwości pod względem zapisu wyników dla urządzenia testowanego.
Jednym słowem to, co kiedyś było jedynie marzeniem dziś jest normą w przypadku naszych zasilaczy laboratoryjnych, które przy dużym zaawansowaniu technicznym nie tracą jednocześnie na swojej przejrzystości. Dwa duże panele LCD skutecznie prezentują wszystkie otrzymane wyniki. A dobre oznaczenie i klawiatura numeryczna sprawi, że z obsługą takich zasilaczy laboratoryjnych poradzi sobie praktycznie każdy i to bez chociażby najmniejszego problemu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zasilaczy laboratoryjnych.

 
 
Kwalifikacja narzędzi dla zasilaczy laboratoryjnych
 
Nowa seria SYSKON
Zasilacze Syskon generujące doskonałe sygnały testowe (pdf; 650 kB)
Zasilacze Syskon w technoligii hybrydowej (pdf; 770 kB)
Zasilacze Syskon w laboratoriach (pdf; 3,1 MB)
Zasilacze Syskon w przemyśle motoryzacyjnym (pdf; 1,5 MB)
 
Zasilacz laboratoryjny, kontrola przy pomocy mikroprocesora: seria SSP 120...320
Zasilacz laboratoryjny, kontrola przy pomocy mikroprocesora: seria SSP 500...3000
Zasilacz laboratoryjny, kontrola przy pomocy mikroprocesora, system wielowyjściowy: seria MSP
Zasilacz laboratoryjny, interfejs analogowy: seria SLP
Zasilacze laboratoryjne, interfejs analogowy: seria LSP 33K
Zasilacz laboratoryjny, liniowa kontrola, seria LSP 32K
Elektroniczne obciążenia, seria SSL
Akcesoria dla zasilaczy laboratoryjnych
 
Zasilacze laboratoryjne
Oprogramowanie dla zasilaczy laboratoryjnych

Firma Gossen Metrawatt wykona na życzenie klienta specjalny zasilacz - prosimy o specyfikację.
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA