ENERGETYKA I MIERNICTWO
 
Mierniki cęgowe Gossen Metrawatt

Mierniki cęgowe

 

Mierniki cęgowe

- do czego one służą?
Dokładny pomiar napięcia oraz innych wartości prądowych jest w wielu sytuacjach kluczowy. Pozwala, bowiem na określenie działań, jakie należy podjąć, aby wykonać konkretne prace, o konkretnym zakresie. Powstaje, zatem pytanie jak dokonać takich pomiarów, aby były one najbardziej dokładne jak tylko się da. Wówczas najlepiej dokonać ich przy pomocy wysokiej klasy mierników cęgowych.
W ofercie naszej firmy znajdują się, bowiem mierniki do mierzenia wszystkich wartości prądowych i nie tylko. Dostępne są standardowe mierniki cęgowe z wyświetlaczem analogowym jak i cyfrowym. Oby dwa niezwykle dokładne i wskazujące rzeczywiste wyniki pomiarów, a nie tylko przybliżone jak ma to miejsce w przypadku innych mniej profesjonalnych urządzeń. Również wysoką dokładnością cechują się mierniki wyposażone w duże cęgi. Są one przeznaczone do dokonywania pomiarów liczonych w amperach. Jako amperomierze sprawują się doskonale. A mimo swoich dużych rozmiarów są przy tym bardzo poręczne i pozwalają na dokonywania pomiarów w różnych, nawet najgorszych warunkach. A to tylko niektóre z największych zalet naszych mierników cęgowych.
Wszystkie mierniki cęgowe posiadają, bowiem wbudowane wszystkie funkcje multimetrów połączone z funkcjami miernika cęgowe. Co jeszcze bardziej zwiększa ich funkcjonalność, a także możliwość zastosowania, które i tak jest już bardzo duże. Podobnie jak multimetry oferowane przez naszą firmę tak samo mierniki cęgowe wyposażone są również w gumowe obudowy zabezpieczające użytkownika miernika przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem związanym z prądem. Co oczywiście nie zmniejsza ich funkcjonalności oraz elementów wykorzystania.
Mimo dużej ilości funkcji są bardzo małych rozmiarów oraz małej wagi. Są, zatem w pełni mobilne i możliwe do wykorzystania zarówno poprzez osoby indywidualne dokonujące bieżących pomiarów jedynie dla swoich potrzeb jak także dla profesjonalnych firm, które dokonują pomiarów na życzenie, zlecenie klientów. Średnia waga miernika cęgowego wyposażonego w funkcje multimetru to dwieście sześćdziesiąt gram, a to bardzo niewiele. Urządzenie jest, więc nie tylko poręczne i łatwe do utrzymania w ręce, ale również bardzo lekkie, co pozwala na jego wykorzystywanie przez wszystkich i wszędzie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mierników cęgowych.

 

Miernik cęgowy METRACLIP 410

AC-DC Cęgi prądowe do 400 A

Miernik cęgowy METRACLIP 41

AC-DC Cęgi prądowe do 40 A

Miernik cęgowy METRACLIP 61

Miernik cęgowy cyfrowy do pomiaru upływności

Miernik cęgowy METRACLIP 63

Miernik cęgowy [małe cęgi] do pomiaru mA.
Przydatny w pomiarze prądów upływowych lub sygnałach automatyki.

Miernik cęgowy METRACLIP 64

Miernik cęgowy [duże cęgi] do pomiaru mA.
Przydatny w pomiarze prądów upływowych lub sygnałach automatyki.

Miernik cęgowy METRACLIP 70

Amperomierz cęgowy z wyświetlaczem cyfrowym 4½ cyfry

Miernik cęgowy METRACLIP 72

Amperomierz cęgowy cyfrowy

Miernik cęgowy METRACLIP 75

Amperomierz cęgowy cyfrowy
Adaptery cęgowe dla multimetrów Przegląd
Mierniki cęgowe
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA