ENERGETYKA I MIERNICTWO
 
Kamery termowizyjne

Kamery termowizyjne

 
Kamera termowizyjna testo 869

Kamera termowizyjna

testo 869

Profesjonalna termografia na wyciągnięcie ręki.

Kamera termowizyjna testo 869 to efekt wieloletniej współpracy z naszymi klientami. Kamera została zoptymalizowana do zastosowań w codziennej pracy wykonawców i serwisantów instalacji HVAC/R. Zapewnia niezawodną obsługę np. przy wykrywaniu nieszczelności, wykrywanie mostków cieplnych, identyfikacji przegrzanych połączeń elektrycznych.
Dzięki dużemu wyświetlaczowi, detektorowi o wysokiej rozdzielczości, szerokiemu polu widzenia i prostej obsłudze, kamera termowizyjna testo 870 umożliwia szybszą i wydajniejszą pracę w przystępnej cenie.


Kamera termowizyjna testo 870

Kamera termowizyjna

testo 870

Profesjonalna termografia na wyciągnięcie ręki.

Kamera termowizyjna testo 870 to urzadzenie specjalnie opracowane i dopasowane do Twoich potrzeb.Dzieki wieloletniej współpracy z instalatorami ogrzewania, wykonawcami budowlanymi, inzynierami serwisu i zarzadcami nieruchomosci otrzymalismy w pełni uniwersalne profesjonalne urzadzenie do wykrywania wycieków, lokalizacji mostków cieplnych czy diagnostyki przegrzan w instalacjach elektrycznych.
Dzieki duzemu wyswietlaczowi, detektorowi o wysokiej rozdzielczosci, szerokiemu polu widzenia i prostej obsłudze, kamera termowizyjna testo 870 umozliwia szybsza i wydajniejsza prace.

testo 870-1
Kamera termowizyjna testo 870-1 w zestawie z profesjonalnym oprogramowaniem, kablem USB, zasilaczem i akumulatorem litowo-jonowym.

testo 870-2
Kamera termowizyjna testo 870-2 w solidnej walizce wraz z profesjonalnym oprogramowaniem, kablem USB, zasilaczem i akumulatorem litowo-jonowym.


Kamera termowizyjna testo 875

Kamera termowizyjna

testo 875 oraz testo 875i

Wejdź w świat profesjonalnej termografii.

Kamera termowizyjna testo 875 pozwala na szybkie i precyzyjne wykrycie anomalii temperaturowych na badanych powierzchniach oraz słabych punktów materiałów i komponentów. Jako uniwersalne narzędzie pomiarowe umożliwia bezdotykowe wykrycie strat energii oraz mostków cieplnych występujących w budynkach i zakładach pracy a także zdiagnozowanie miejsc występowania uszkodzeń i przegrzań w instalacjach elektrycznych, mechanicznych czy też chłodniczych.


Kamera termowizyjna testo 882

Kamera termowizyjna

testo 882

Profesjonalna termografia na wyciągnięcie ręki.

Kamera termowizyjna testo 882 jest profesjonalnym przyrządem pomiarowym wykorzystywanym do wykrywania anomalii termicznych oraz słabych punktów materiałów i komponentów m.in. izolacji cieplnej budynku, elektryki, energetyki.
Testo 882 w ergonomicznym, pistoletowym kształcie wyróżnia się bardzo wysoką rozdzielczością obrazu termowizyjnego, co pozwala na bezdotykowe zidentyfikowanie każdego nawet najmniejszego detalu. Dzięki temu wykrycie wszelkich anomalii i słabych punktów następuje znacznie łatwiej i jest możliwe nawet z większych odległości.
Zobacz więcej, oferuj więcej - z kamerą testo 882 Twoje pomiary będą dokładniejsze, skuteczniejsze i bezpieczniejsze.


Kamera termowizyjna testo 885

Kamera termowizyjna

testo 885

Wszechstronna, profesjonalna i precyzyjna.

Kamera termowizyjna testo 885 jest profesjonalnym przyrządem pomiarowym wykorzystywanym do wykrywania anomalii termicznych oraz słabych punktów materiałów i komponentów m.in. izolacji cieplnej budynku, elektryki, energetyki. Dzięki detektorowi o rozdzielczości 320x240 pikseli i wysokiej czułości termicznej <30mK wszelkie straty energii, mostki cieplne w budynkach, jak również uszkodzenia i przegrzania w instalacjach przemysłowych mogą być szybko i bezpiecznie wykryte. Intuicyjna obsługa kamery testo 885, wyposażonej w ruchomą rękojeść i wyświetlacz, jak też wiele innych przydatnych funkcji m.in. Asystenta obrazu panoramicznego, Autofocus czy SiteRecognition, pozwalają na szybkie pomiary kontrolne na miejscu, jak również wykonanie kompleksowych badań termowizyjnych z możliwością generowania zaawansowanych raportów.


Kamera termowizyjna testo 890

Kamera termowizyjna

testo 890

Kamera termowizyjna dla najbardziej wymagających.

Sercem kamery termowizyjnej jest detektor. Testo kładzie ogromny nacisk na jak najwyższą jakość. Model testo 890 gwarantuje najwyższą jakość obrazu dzięki detektorowi o rozdzielczości 640 x 480 pikseli, współdziałającym z wysokiej jakości optyką wykonaną z germanu. Im więcej punktów pomiarowych znajduje się na obrazie termowizyjnym, tym więcej szczegółów można rozpoznać i poddać analizie.

W połączeniu z technologią Testo SuperResolution kamera testo 890 zapisuje obrazy termiczne o niezwykle wysokiej rozdzielczości w jakości megapikseli (1280x960 pikseli). Oznacza to, że nawet najmniejsze lub bardzo odległe punkty pomiaru można badać termograficznie z niezwykle wysokim poziomem dokładności.

 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA