AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 
Zasilacze

Zasilacze

impulsowe, Zasilacze buforowe, Zasilacze laboratoryjne, Transformatory.

Nasze zasilacze charakteryzują się wysoką niezawodnością i dobrymi parametrami technicznymi. Gwarantuje to wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami zasilaczy z całego świata. Współpraca z wieloma producentami wiąże się z szeroką ofertą różnych zasilaczy, co daje nam elastyczne możliwości w wyszukiwaniu zamienników, kompletacji dostaw oraz łatwego dostosowania się do potrzeb klienta.
Posiadamy duży magazyn zasilaczy, dzięki czemu termin realizacji zamówienia na większość naszych produktów to 1 dzień.
NASI DOSTAWCY ZASILACZY
Zasilacze impulsowe Cabur

Zasilacze impulsowe

włoskiej firmy Cabur przeznaczone są głównie do zastosowań przemysłowych. Wysoka sprawność, duża przeciążalność (spełniają wymagania nowej normy maszynowej PN-EN61204-1) i praca w temperaturze do 60°C bez redukcji obciążenia gwarantują bezpieczną i niezawodną pracę.
Zasilacze impulsowe Cabur...

Zasilacze buforowe Adel

Zasilacze impulsowe

Flex włoskiej firmy Adel System zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniach ściśle przemysłowych. Wysoka przeciążalność w połączeniu z nowoczesnymi zabezpieczeniami i przystępną ceną sprawiają, że jest to ciekawa alternatywa na rynku zasilaczy.
Zasilacze impulsowe Adel Flex...

Zasilacze impulsowe Delta

Zasilacze

Delta Electric - to dość nowe rozwiązania dla przemysłu światowego producenta. Zasilacze na szynę DIN i do zabudowy w obudowach typu box. Ze względu na masową produkcje na dalekim wschodzie producent może zaproponować atrakcyjne ceny, przy zachowaniu niezawodności i odpowiednich dla przemysłu parametrów.
Zasilacze impulsowe Delta Electric...

Zasilacze impulsowe Comatec

Zasilacze impulsowe

włoskiej firmy Comatec produkowane są w obudowach modułowych z tworzywa sztucznego z przeznaczeniem do montażu na szynie DIN. Znajdują szerokie zastosowanie w automatyce, układach zabezpieczeń, kontroli dostępu i czujnikach.
Zasilacze impulsowe Comatec...

Zasilacze Mean Well

Zasilacze impulsowe

Mean Well stanowią optymalny kompromis pomiędzy jakością a przystępną ceną. Duży wybór zasilaczy pod względem napięć i mocy. Obudowy w wykonaniach: na szynę DIN, do zabudowy czyli otwarte lub w metalowych obudowach typu box, w szczelnych obudowach z tworzywa sztucznego.
Szeroki wybór pozwala w elastyczny sposób dobrać zasilacz do konkretnej aplikacji.
Zasilacze przemysłowe Mean Well...
Zasilacze ogólnego przeznaczenia Mean Well...

Zasilacze buforowe Adel

Zasilacze buforowe

firmy ADEL są nowym rodzajem ładowarki akumulatorów, które łączą funkcje trzech urządzeń w jednym: zasilacza stabilizowanego, systemu awaryjnego zasilania, dwupoziomowej ładowarki akumulatorów.
Zasilacze buforowe Adel DC-UPS...

Miniaturowe zasilacze impulsowe Caps


Miniaturowe zasilacze impulsowe

w obudowach modułowych. Najmniejsze zasilacze to tylko 1 moduł S. Przystosowane do montażu na szynie DIN. Posiadają wszystkie niezbędne zabezpieczenia i dostępne w szerokiej gamie napięć wyjściowych, również nietypowych według wytycznych użytkownika.
Miniaturowe zasilacze impulsowe Caps...

Zasilacze Cobi

Zasilacze

Cobi to całkowicie polska konstrukcja. Ich niska cena nie oznacza jednak gorszej wydajności. Przeciwnie. Zasilacze Cobi wyposażone są we wszystkie niezbędne dzisiaj elektroniczne zabezpieczenia zwarciowe, temperaturowe, przepięciowe. Posiadają znak CE.
Zasilacze Cobi...

Transformatory Meth

Transformatory

firmy Meth, włoski producent działający od lat 80. W swojej ofercie posiada transformatory niskonapięciowe suche, głównie przykręcane do płyty, ale również do montażu na szynę DIN i do druku. Zależnie od serii możliwe są wykonania z certyfikatami morskimi. UL.
Transformatory Meth...

Transformatory Noratel

Transformatory

firmy Noratel, bezpieczeństwa i separacyjne. Szeroki wybór i krótkie terminy dostaw. W ofercie również zasilacze liniowe i impulsowe. Wykonania głównie IP00 do zabudowy lub na szynę DIN.
Transformatory Noratel...

Prostowniki tyrystorowe

Przez ponad 40 lat w IPS-FEST opracowano i wyprodukowane bardzo specjalistyczne zasilacze i systemy sterowania.
Nowo utworzone IPS-FEST GmbH jest częścią grupy przedsiębiorstw Schmidt, Kranz & Co. GmbH w Velbert zatrudniającej ponad 1200 pracowników na całym świecie.
Dzięki doświadczeniu i wiedzy swoich inżynierów, planuje i wdraża rozwiązania głównie dostosowywane do indywidualnych wymagań klientów, zarówno w kraju jak i za granicą.
Prostowniki tyrystorowe IPS-FEST...

Zasilacze laboratoryjne Gossen Metrawatt


Zasilacze laboratoryjne

niemieckiej firmy Gossen Metrawatt to wysokiej klasy sterowane mikroprocesorowo zasilacze o nastawialnym prądzie i napięciu. Znalazły szerokie zastosowanie jako wyposażenie laboratoriów na uczelniach i działach rozwoju.
Zasilacze laboratoryjne Gossen Metrawatt...
 

WYSZUKIWARKA - zasilacze

W celu ułatwienia wyszukiwania stworzyliśmy dla Państwa wygody specjalną wyszukiwarkę zasilaczy - zapraszamy do skorzystania.

Sprawdź nasze zasilacze>>
 
CIEKAWE STRONY
Łap okazję:
Aktualne promocje zasilaczy, wyprzedaże, oferty specjalne
Czytaj więcej (pdf; 55 kB)

Warto przeczytać:
Obszerne kompendium wiedzy na temat układów zasilania w automatyce przemysłowej i nie tylko
Czytaj więcej...

CABUR COMATEC MEAN WELL ADEL SYSTEM
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA