AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 
Urządzenia stref zagrożonych wybuchem

Urządzenia stref zagrożonych wybuchem

W 1975 roku, w niemieckim Bad Mergentheim, Reinhold A. Barlian założył firmę BARTEC BARLIAN Technik. Zapewnienie bezpieczeństwa stało się jego motywacją do tworzenia bezpiecznych technologii gwarantujących bezpieczeństwo ludzi w miejscu ich pracy. Od tamtej pory hasłem przewodnim firmy jest:
BARTEC chroni ludzi i środowisko poprzez bezpieczeństwo komponentów, systemów i urządzeń
W ciągu 30 lat, ta mała niemiecka firma inżynieryjna przekształciła się w międzynarodowe przedsiębiorstwo BARTEC, będąc jedną z wiodących firm w zakresie opracowywania bezpiecznych technologii na świecie.
 
Bezpieczeństwo przede wszystkim
Stosowanie bezpiecznych technologii jest niezbędne wszędzie tam, gdzie występują niebezpieczne substancje takie jak ropa, gaz czy różnego rodzaju pyły. Jedna iskra wystarczy do zapłonu wybuchowej mieszanki. Wszystkie urządzenia i systemy opracowane przez firmę BARTEC spełniają wymagania określone w dyrektywach europejskich (ATEX) oraz są zgodne z międzynarodowymi normami i zaleceniami.

Marka BARTEC jest znana i budzi zaufanie na całym świecie. BARTEC wyznacza międzynarodowe standardy w zakresie bezpiecznych technologii. Zaufanie klientów zobowiązuje do tego aby produkty BARTEC spełniały wymagania najwyższych norm jakościowych.
 
KASETY STEROWNICZE COMEX PULPITY STEROWNICZE
Kasety sterownicze COMEX
Pulpity sterownicze
Seria ComEx jest to elastyczny system kaset sterowniczych oferujący zarówno wykonania standardowe jak i możliwość dowolnej konfiguracji elementów wyposażenia przez klienta.

Kasety sterownicze COMEX...
Dla przeciwwybuchowych pulpitów sterowniczych BARTEC oferuje bogaty asortyment obudów poliestrowych z pokrywą zamocowaną na zawiasach.

Pulpity sterownicze...
   
ELEMENTY AKTYWUJĄCE MODUŁY
Elementy aktywujące
Moduły`
BARTEC oferuje różnorodne wersje elementów aktywujących dla kaset i pulpitów sterujących tj. przełączniki, lampki, przyciski podświetlane i potencjometry.

Elementy aktywujące...
Moduły BARTEC mogą być bezpośrednio zamontowane w przemysłowych szafach sterowniczych w rejonach zagrożonych wybuchem. Dostępne są moduły styków, moduły podświetlające lampek, moduły przycisków podświetlanych oraz moduły potencjometrów.

Moduły...
   
INNE PRODUKTY KATALOG
W naszej ofercie znajdują się także inne produkty w wykonaniu przeciwwybuchowym firmy BARTEC.

Inne produkty...
Katalog produktów BARTEC (pdf; 1,8 MB)

Pobierz katalog...
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA