AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 
Przetworniki ciśnienia i temperatury

Przetworniki ciśnienia i temperatury

logo_labom.gif
Firma LABOM projektuje i produkuje w Niemczech od ponad 30 lat urządzenia pomiarowe i kontrolne dla zastosowań przemysłowych. W centrum naszego zainteresowania znajduje się pomiar i nadzór ciśnienia i temperatury oraz wynikających z nich wielkości, np. poziom napełnienia i przepływ.

Od początku naszej działalności skoncentrowaliśmy się, niezależnie od produkcji elementów standardowych, na zaopatrywaniu naszych klientów w urządzenia specjalistyczne. W partnerskiej współpracy znajdujemy razem z naszymi klientami "rozwiązania na miarę".

Przetworniki temperatury

oraz

przetworniki ciśnienia

marki LABOM projektowane są ze szczególnym uwzględnieniem wysokich standardów jakościowych przemysłu. Standardy te mogą dotyczyć różnych cech urządzenia.

Szczególne warunki dotyczące higieny są np. wymogiem użytkowników z zakresu przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i biotechnologii.

Nasi klienci z żeglugi morskiej lub przemysłu petrochemicznego oczekują solidnych obudów, które mogą stawić czoła najtrudniejszym warunkom otoczenia.

Agresywne media, wysokie temperatury procesów produkcyjnych i najwyższe wymogi bezpieczeństwa są standardami przemysłu chemicznego, a także klientów zajmujących się wodociągami i kanalizacją czy pozyskiwaniem energii.

Wysoka dokładność połączona z niezawodnością przez długie lata użytkowania to podstawowe wymogi, które musi spełnić każdy miernik marki LABOM.

Wysokie wymagania naszych klientów są dla nas zarówno zobowiązaniem jak i bodźcem. W ciągu trzech dziesięcioleci stworzyliśmy obszerne know-how, jako połączenie doświadczenia i innowacyjności.

Zdobywanie doświadczenia oznacza dla nas uczyć się. Uczyć się w rozmowach z naszymi klientami. Nasi pracownicy w centrali firmy, w biurach projektowych jak i w przedstawicielstwach w Niemczech i za granicą są kompetentnymi partnerami dla naszych klientów, otwartymi na nowe trendy i nowe technologie. Tak powstaje innowacyjność. Innowacyjność, której celem jest zaspakajanie potrzeb klientów również w przyszłości.

Niemal wszystkie nasze produkty powstają w naszym zakładzie w Hude. Wykwalifikowani pracownicy, szerokie spektrum produkcji oraz wystarczające zapasy magazynowe gwarantują naszym klientom wysoką jakość produktów, szeroki wybór modeli i krótkie terminy dostaw.
 
Nowa seria ekonomicznych czujników pomiarowych ECO (nomic)
ekonomiczne czujniki do pomiaru ciśnienia i temperatury ECO(nomic).
Przetwornik ciśnieniaOferta obejmuje czujnik podstawowy do pomiaru ciśnień w zakresach od -1 do 600 bar, manometr i czujnik temperatury.
Wszystkie produkty wykonane ze stali nierdzewnej, z higienicznymi przyłączami do procesów umożliwiającymi stosowanie w przemysłach specjalnych, takich jak: spożywczy, farmaceutyczny i biochemiczny.
Przetwornik ciśnienia
  Przetwornik ciśnienia   Przetwornik ciśnienia   Przetwornik ciśnienia
             

 

 

 

 

Przetwornik ciśnienia

PASCAL Ci
inteligentne przetworniki do pomiaru ciśnienia, różnicy ciśnień i napełnienia
PASCAL Ci to inteligentny, wspomagany mikroprocesorowo przetwornik pomiarowy ciśnienia. Obudowa ze stali szlachetnej mieści w sobie najnowocześniejszą technologię sensorową jak i wskaźnik wartości pomiaru.

Przetwornik ciśnienia
Przetwornik ciśnienia
   

Przetwornik ciśnienia

PASCAL CV
modułowe przetworniki ciśnienia
PASCAL CV "made to measure" to nie tylko gra słów. Modułowa budowa urządzenia umożliwia użytkownikowi wybór przetwornika optymalnie dostosowanego do jego potrzeb pomiarowych. PASCAL CV wyposażony jest oprócz wielu różnych przyłączy w inteligentną technikę modułową służącą komunikacji, wizualizacji i przełączaniu. Moduły funkcyjne są proste w wymianie i rozbudowywalne, bez konieczności wymontowywania przetwornika z instalacji.

Przetwornik ciśnienia
Przetwornik ciśnienia
   

Przetwornik ciśnienia

UNIVERSAL
Przetworniki ciśnienia z serii UNIVERSAL tworzą dojrzały i sprawdzony system przetworników pomiaru ciśnienia. Dzięki solidnej budowie nadają się do zastosowań w uciążliwych warunkach. Wyposażone są w elektronikę dla zapewnienia kompatybilności elektromagnetycznej.

Przetwornik ciśnienia
Przetwornik ciśnienia
   

Przetwornik ciśnienia

COMPACT
Przetworniki ciśnienia COMPACT przekształcają z wysoką dokładnością wartości pomiarowe ciśnienia w sygnał elektryczny 4...20 mA. Różne obudowy i wielkość przyłączy procesu umożliwiają zastosowanie w niemalże wszystkich obszarach przemysłu.

Przetwornik ciśnienia
Przetwornik ciśnienia
   

Przetworniki ciśnienia i temperatury LABOM (pdf; 1,8 MB)
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA