AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 

Oświetlenie przenośne LED PELI

   

Oświetlenie przenośne

i

oświetlenie awaryjne

na bazie modułów LED zasilanych akumulatorami. Urządzenia te nazywane są także jako maszty oświetleniowe, najaśnice LED lub reflektory specjalnego przeznaczenia. Są to nowe produkty na naszym rynku jednak znalazły już wiele zastosowań w szerokiej gamie dziedzin przemysłu, usług, jednostek ratowniczych i awaryjnych. Każda z naszych najaśnic LED na maszcie oświetleniowym jest niezwykle trwała i odporna na wszelkie uderzenia.
   
Przenośne systemy oświetlenia
Przenośne systemy oświetlenia PELI

W ofercie mamy kilka wersji najaśnic LED na maszcie do oświetlania miejsc niedostępnych lub pozbawionych dostępu do źródła zasilania. Nasze maszty oświetleniowe wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów. Posiadamy także najaśnice do stref zagrożonych wybuchem.

Przenośne systemy oświetlenia PELI...

Dlaczego należy wybrać latarkę PELI™
   
Latarki czołowe
Latarki czołowe PELI

Oferujemy latarki czołowe LED przydatne wszędzie tam, gdzie potrzebne są wolne ręce. Latarki czołowe użyteczne są również podczas napraw, podróży czy na polu kempingowym. Nasze czołówki są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Czas i jasność świecenia lokują latarki czołowe PELI w czołówce producentów tego typu urządzeń. Warto zauważyć, że większość z nich posiada ATEX i nadaje się do stref zagrożonych wybuchem.

Latarki czołowe PELI...

Dlaczego należy wybrać latarkę PELI™
   
Latarki LED
Latarki LED PELI

Znajdziesz u nas latarki LEDowe wytrzymałe na uderzenia, korozję, chemikalia oraz przygotowane do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Nasze latarki LED sprawdzają się w każdych warunkach. Oferujemy latarki taktyczne, policyjne, strażackie oraz do stref zagrożonych wybuchem. Posiadamy także latarki szperacze i latarki LED dużej mocy.

Latarki LED PELI...

Dlaczego należy wybrać latarkę PELI™

PELI
Bezobsługowe systemy przenośnego oświetlenia LED
(pdf; 2,3 MB)
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA