AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 

Ograniczniki przepięć

 
Firma HAKELTRADE Ltd. należy od czasu jej utworzenia w 1994 r. do głównych producentów urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej w Europie. Firma uzyskała certyfikat ISO 9001 w 1997 roku.
Produkcja urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej jest specyficznym obszarem stawiającym wysokie wymagania co do wiedzy zawodowej, zarówno kierownictwu firmy, jak również pracownikom produkcji i pracownikom naukowym.
Wprowadzanie nowych technologii i obsługa najnowszych urządzeń badawczych umożliwiają inżynierom stałe poszerzanie swojej wiedzy technicznej.
Korzystanie z urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej staje się dziś koniecznością. Duże systemy zasilania, które są obsługiwane przez skomplikowaną elektronikę, są coraz bardziej wrażliwe na smog elektromagnetyczny. Awarie tych urządzeń elektronicznych spowodowane przepięciami mogą spowodować zmniejszenie wydajności lub nawet doprowadzić firmy do bankructwa. Urządzenia ochrony przeciwprzepięciowej produkowane przez firmę HAKELTRADE mogą być stosowane w każdej gałęzi przemysłu, gospodarstw domowych, biurach, szpitalach, a także w budynkach wojskowych.

Klasa IKlasa IIKlasa III
  Klasa I Klasa II Klasa III  
  Klasa I+II  
HAKEL
Ochronniki piorunowe i przeciwpiorunowe
(pdf; 11,5 MB)
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA